Zadzwoń Wyślij e-mail

Oferty pracy

W związku z planowanym otwarciem nowego oddziału naszej firmy na terenie Tarnowskich Gór lub Bytomia poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Opis stanowiska

  • zarządzanie procesem zakupowym
  • współpraca z firmami logistycznymi
  • współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunków współpracy
  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programu MS Excel
  • chęć ciągłego rozwoju ze względu na wprowadzanie nowych produktów do oferty naszej firmy

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju
  • umowa o pracę na pełen etat

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

office@ctms.com.pl

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 518 563 606